Sesja narzeczeńska Asi i Kacpra

Sesja narzeczeńska Asi i Kacpra jest doskonałym przykładem, że wystarczy dwójka wspaniałych zakochanych ludzi aby osiągnąć niesamowity efekt na plenerze.

Romantyczna sesja zdjęciowa w lesie

Bez Asi i Kacpra nie byłoby takiego efektu, to oni sami tworzyli ten romantyczny nastrój. Ponadto zadbali o bardzo dobrze wyglądające stroje, idealne na upalne letnie popołudnie. Wystarczyło jedynie ukryć się za obiektywem aparatu i obserwować jak świetnie się razem bawią.

Emocjonalna sesja narzeczeńska

Z Asią i Kacprem znamy się już od dłuższego czasu i bardzo się cieszyłem, że mogłem uwiecznić ich sesję narzeczeńską. Fajnie jest widzieć jak dojrzała jest ich relacja oraz jak fantastycznie idą razem przez życie. Dwójka kochających się ludzi to gwarancja super efektów zdjęciowych, bo przy tak dużym zaufaniu do siebie i tak głębokiej relacji, Para nie czuje stresu związanego z wystąpieniem przed obiektywem. Dzięki temu na zdjęciach mamy mnóstwo całusów, przytulania, uśmiechów i czułości. Mamy wszystko co czyni ten rodzaj fotografii tak wyjątkowym.

Dodatki na sesje narzeczeńską

Idealnym dodatkiem do sesji narzeczeńskiej są wszelkiego rodzaju modyfikatory światła czy elementy które sprawią, że zdjęcie stanie się wyjątkowe. Podczas tej sesji postanowiliśmy wykorzystać race dymną znaleźliśmy w jak zawsze niezastąpionym AleParty, a także pryzmaty czy światełka które wprowadziły na zdjęciach wyjątkowy klimat.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.