Romantyczna sesja zdjęciowa pary

Sesja fotograficzna często postrzegana jest jako zwykła usługa polegająca na wykonaniu i wywołaniu zdjęć. Może kojarzyć się ze stresującym momentem wystąpienia przed obiektywem aparatu, ale czy naprawdę tak jest?

Romantyczna sesja zdjęciowa

Romantyczna sesja zdjęciowa dla zakochanych może być też rytuałem i stworzeniem czegoś wyjątkowego… Ja osobiście preferuję tą drugą opcję. Zawsze staram się, aby moje zdjęcia ukazywały prawdziwą i naturalna historię pełną miłości.

W tym przypadku prezentuję sesję zdjęciową którą zrealizowaliśmy kilka godzin przed pożegnaniem starego roku. Zapraszam do obejrzenia romantycznej sesji dwójki zakochanych w sobie osób.

Sesja fotograficzna dla dwojga – czyli sesja dla par

Ta sesja dla zakochanych miała miejsce w hotelu Santana w Białymstoku. Z Kasią i Marcelem spędziłem kilka ostatnich godzin roku 2020. Postanowiliśmy, że to będzie naturalna, ale pełna miłości sesja dla dwojga – bardzo zmysłowa i ukazująca uczucie jakim siebie darzą. Nie było tam miejsca na sztuczność.

Jednym z pomysłów na tą sesje było również ukazanie radości płynącej z zaręczyn które miały miejsce dwa tygodnie temu, ale spokojnie – na prawdziwą sesje narzeczeńską przyjdzie jeszcze pora.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.