Sesja zdjęciowa z Magdą w nastrojowym jesiennym klimacie

Sesje zdjęciową z Magdą planowaliśmy już dosyć długo. Traf tak chciał, że mieliśmy problem z dograniem terminu lub pogoda płatała nam figle.

Klimatyczna sesja zdjęciowa w szklarni

Sesje zdjęciową z Magdą planowaliśmy już dosyć długo. Traf tak chciał, że mieliśmy problem z dograniem terminu lub pogoda płatała nam figle. Nie poddaliśmy się jednak! Zgodnie z powiedzeniem – do trzech razy sztuka. Magda odwiedziła ponownie swoje rodzinne miasto i tym razem już nic nie stanęło na przeszkodzie aby zrealizować tak długo planowaną sesję. Co prawda jesienna aura znowu próbowała zrobić nam psikusa, ale ostatecznie wszystko się udało.

Sesja w szklarni

Pomysł na sesję z Magdą siedział mi w głowie już od dłuższego czasu i tylko czekał na realizacje. Jako miejsce wybraliśmy starą opuszczoną szklarnie w środku osiedla domów jednorodzinnych. Miejsce te ma swój specyficzny klimat – nikt od dawna już nie zajmował się tą szklarnią przez co rozwinęła się tutaj dzika roślinność która świetnie prezentuje się na zdjęciach. Stare przerdzewiałe drzwi, pęknięte szyby i pozostałości po kiedyś prężnie działającym interesie. W środku szklarni wykonaliśmy kilkanaście różnych zdjęć. Kiedy słońce zeszło już nisko nad horyzont, postanowiliśmy opuścić szklarnię i zatrzymać się jeszcze na chwilę przy łące która ją otaczała. Udało nam się złapać piękny jesienny klimat. Zobaczcie sami!

Zobacz również jak pięknie można zrealizować kameralny ślub cywilny!

Komentarze