Sesja zdjęciowa z Magdą w nastrojowym jesiennym klimacie

Sesje zdjęciową z Magdą planowaliśmy już dosyć długo. Traf tak chciał, że mieliśmy problem z dograniem terminu lub pogoda płatała nam figle.

Klimatyczna sesja zdjęciowa w szklarni

Zgodnie z powiedzeniem – do trzech razy sztuka. Magda odwiedziła ponownie swoje rodzinne miasto i tym razem już nic nie stanęło na przeszkodzie aby zrealizować tak długo planowaną sesję. Co prawda jesienna aura znowu próbowała zrobić nam psikusa, ale ostatecznie wszystko się udało.

Sesja w szklarni

Pomysł na sesję z Magdą siedział mi w głowie już od dłuższego czasu i tylko czekał na realizacje. Jako miejsce wybraliśmy starą opuszczoną szklarnie w środku osiedla domów jednorodzinnych. Miejsce te ma swój specyficzny klimat – nikt od dawna już nie zajmował się tą szklarnią przez co rozwinęła się tutaj dzika roślinność która świetnie prezentuje się na zdjęciach. Stare przerdzewiałe drzwi, pęknięte szyby i pozostałości po kiedyś prężnie działającym interesie. W środku szklarni wykonaliśmy kilkanaście różnych zdjęć. Kiedy słońce zeszło już nisko nad horyzont, postanowiliśmy opuścić szklarnię i zatrzymać się jeszcze na chwilę przy łące która ją otaczała. Udało nam się złapać piękny jesienny klimat. Zobaczcie sami!

Zobacz również jak pięknie można zrealizować kameralny ślub cywilny!

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.