Reportaż z kameralnego ślubu Agnieszki i Artura

Sytuacja związana z pandemią bardzo mocno namieszała w tym roku. Ale czy aby na tyle by powstrzymać zakochanych przed zawarciem związku małżeńskiego?

Kameralny ślub cywilny w Warszawie

Ślub Agnieszki i Artura miał się odbyć kilka miesięcy wcześniej, ale nie pozwalały na to obostrzenia. Ceremonia w plenerze wraz z kolacją rodzinną nad jeziorem w stylu leśnym musiała ustąpić miejsca kameralnemu ślubowi w gronie najbliższych. Agnieszka i Artur postawili na luźny charakter ceremonii tak aby móc spędzić ten najważniejszy dzień z najbliższymi i razem świętować ich związek.

Sesja plenerowa w dniu ślubu

Nie planowaliśmy sesji plenerowej tego dnia, ale chwila przerwy w drodze do restauracji pozwoliła na wykonanie kilku spontanicznych zdjęć. Znaleźliśmy klimatyczne miejsce z ścianą wykonaną z kamieni. Wykorzystaliśmy również ogród otaczający restauracje i pomimo, że słońce było wysoko na horyzoncie, to wykonaliśmy kilka świetnych kadrów.

Uroczysty obiad w gronie rodziny

Zwieńczeniem tego dnia był obiad z najbliższymi. Para postanowiła wybrać japońską restauracje Mizu w Warszawie. Piękne japońskie dodatki, sushi wykonywane w centrum restauracji na oczach klientów i wszystko serwowane z gracją – doskonałe miejsce na obiad z rodziną który się zdecydowanie wyróżnia. Kameralny ślub cywilny w gronie najbliższych oraz kochająca się para i nic więcej nie trzeba do szczęścia.

Jeżeli jesteście zainteresowani reportażem ślubnym, koniecznie sprawdźcie moją ofertę!

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.