Moja Historia

Cześć, jestem Piotrek.

Wysoki i szczupły gość – metr dziewięćdziesiąt cztery – z rocznika 1994, a w życiu zawodowym fotograf ślubny oraz programista. To tak w skrócie o mnie.

Fotografia towarzyszyła mi od najmłodszych lat, gdy pierwsze zdjęcia robiłem na torze motocrossowym, będąc nastolatkiem. Uwielbiam patrzeć, potrafię słuchać, kocham czuć. Fotografuję ponieważ pozwala mi to na odczuwanie wszystkich tych emocji jednocześnie.

W życiu prywatnym jestem szczęśliwym mężem. Towarzyszy mi moja żona Iza oraz nasz psiak Mia, która jest pełnym energii maltańczykiem. Ja sam jestem radosnym i otwartym człowiekiem. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, a w szczególności uwieczniać relacje pomiędzy nimi.

Fotograf ślubny

Fotografia to nie jest dla mnie tylko sposób zarobku – to moja pasja którą wykonuje z radością. Mój własny ślub pozwolił mi zrozumieć istotę tej najważniejszej pamiątki, jaką są zdjęcia ślubne. Uważam, że fotograf na weselu to nie reżyser, a uczestnik zdarzeń, dlatego staram się być zawsze blisko Was, a zwłaszcza tam gdzie są emocje. Bycie z Wami podczas jednego z najważniejszych dni w życiu, jest czymś naprawdę niesamowitym i za każdym razem jest to coś niepowtarzalnego.

Zdjęcia ślubne każdorazowo przypominają, jak istotne jest odpowiednie zachowanie wspomnień i emocji towarzyszących nam w tak fajnych chwilach. Ja sam uwielbiam wracać do tych momentów. By nie być gołosłownym, zobaczcie jak wyglądało nasze szczęście tego właśnie dnia.

fotograf ślubny
fotograf ślubny białystok
fotograf białystok